110AG-50-1836
HYDAC
SKU: RKD2034987
110AG-50-1836
SOLENOID COIL
115 VAC
50MM COIL LENGTH
25.00W COIL POWER
383.00 OHM
0.26AMP
MAX OPERATING TEMPERATURE: 320 F
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine