140G-G3C3-C20--MT
ALLEN BRADLEY
SKU: RKD3490110
140G-G3C3-C20--MT
MOLDED CASE CKT BKR
125A G FRAME
65 KA AT 480V
T/M FIXED THRM / FIXED MGNTC
3 POLES
20A
80 PERCENT MCCB
STD BUS BAR MOUNT
TOP FEED
NONE
24V AC/DC
AUX
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine