14MGT-2520-90
GATES
SKU: RKD360336
14MGT-2520-90
BELT
POLY CHAIN
GT CARBON
180 TEETH
14MM PITCH
2520MM PITCH [L]
90MM WIDE
Call Now
100% Genuine