150QCLMC 130V CLEAR
DAMAR
SKU: RKD1505436
150QCLMC 130V CLEAR
HALOGEN QUARTZ TUNGSTEN
T (TUBULAR) SHAPE
150W 120V E11
AMPS 1.25
BULBSHAPE T4
VOLTS 120
WATTS 150
LUMENS 2400
COLORTEMP 3000
BULBFINISH CLEAR
LIFE 2000
BASE E11 MINICANDELABRA SCREW BASE 11MM DIAMETER
Call Now
100% Genuine