16AT5/420
MEGADYNE
SKU: RKD2264819
16AT5/420
METRIC TIMING BELT
BELT LENGTH: 420MM
BELT PITCH: AT05 5MM
BELT WIDTH: 16MM
NO OF TEETH: 84
Call Now
100% Genuine