24A-FA-000-EM2-RDDP-1FB
MAC VALVES INC
SKU: RKD322705
24A-FA-000-EM2-RDDP-1FB
SOLENOID VALVE
24 SERIES
INLINE
10 MM
SOLENOID PILOT OPERATED
5/3 OPEN CENTER
VALVE ONLY
MUFFLED EXHAUST
24 VDC
2.5W
BASE PLUG IN
RECESSED NON LOCKING
LED
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine