25-TAC-62B-DT-PN7A
NSK
SKU: RKD2495586
25-TAC-62B-DT-PN7A
BEARING
ANGULAR CONTACT THRUST BALL BEARING
FOR SUPPORTING BALL SCREWS
SUBSTAINED BY TWO ROLLS
PN7A=COMBINED BEARING
25 MM X 62 MM X 15 MM
Call Now
100% Genuine