329A-367-Q-1-X
MARSH BELLOFRAM
SKU: RKD846628
329A-367-Q-1-X
TIME DELAY RELAY
329A SERIES
120 V AC
50/60 HZ
DPDT
5 A
1 MINUTE
ON-DELAY
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine