4RE30GE-A
ORIENTAL MOTOR
SKU: RKD2439357
4RE30GE-A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
MOTOR
REVERSIBLE
0.85AMP
100V
50/60HZ
30W
1250/1500 RPM
12UF
Call Now
100% Genuine