61F-D21T-V1-24VAC/DC
OMRON
SKU: RKD714696
61F-D21T-V1-24VAC/DC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
LIQUID LEVEL CONTROLLER
61F SERIES
24 VAC/DC
6 AMP @ 250 VAC
50/60 HZ
2 W
SPDT (1 FORM C)
DIN RAIL MOUNT
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine