6SEPC560MW
MATSUSHITA ELECTRIC
SKU: RKD690458
6SEPC560MW
CAPACITOR
ALUMINUM POLYMER
RADIAL
560UF
6.3V
20%
6.3X9MM
2.5MM LS
Call Now
100% Genuine