782XBXCT-120A
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD363738
782XBXCT-120A
RELAY
DPDT
277VAC
28VDC
12A
PRODUCT RANGE:782 SERIES
CONTACT CONFIGURATION:DPDT
COIL VOLTAGE:120VAC
CONTACT CURRENT:12A
RELAY MOUN
Call Now
100% Genuine