ABM7-16.000MHZ-D2Y-T
ABRACON
SKU: RKD2037300
ABM7-16.000MHZ-D2Y-T
CRYSTAL
16MHZ
18PF
6 X 3.5MM
FREQUENCY NOM:16MHZ
CRYSTAL CASE:SMD
6MM X 3.5MM
FREQUENCY STABILITY + / -:30PPM
LOAD CAPACITANCE:18PF
FREQUENCY TOLERANCE + / -:20PPM
PRODUCT RANGE:ABM7 SERIES
OPERATING TEMPERATURE MIN:-40 C
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine