ABMM-20.000MHZ-B2-T
ABRACON
SKU: RKD2037330
ABMM-20.000MHZ-B2-T
(PRICE/TC) CRYSTAL
20MHZ
18PF
7MM X 5MM
FREQUENCY NOM:20MHZ
CRYSTAL CASE:SMD
FREQUENCY STABILITY + / -:50PPM
LOAD CAPACITANCE:18PF
FREQUENCY TOLERANCE + / -:20PPM
PRODUCT RANGE:ABMM SERIES
OPERATING TEMPERATURE MIN:-20_C
ROHS COMPLIA
Call Now
100% Genuine