ACON-C-30I-CC-0-0
IAI
SKU: RKD2033762
ACON-C-30I-CC-0-0
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
ACON-C/CG CONTROLLER POSITIONER TYPE
WITH INTERNAL DRIVE POWER CUTOFF RELAY
MOTOR TYPE: INCREMENTAL 30W
CC-LINK CONNECTION SPECIFICATION
INPUT: 24V DC / 2.2A
OUTPUT: 24V AC / 3PH / 333HZ / 1.6A
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine