APXA100ARA560MF60G
UNITED CHEMI CON
SKU: RKD2974964
APXA100ARA560MF60G
CAPACITOR
RADIAL
ALUMINUM ORGANIC POLYMER
56 UF
10 V
20% TOLERANCE
SURFACE MOUNT
6.3 X 5.7 MM
Call Now
100% Genuine