BI10-G30-Y0
TURCK
SKU: RKD1194390
BI10-G30-Y0
SENSOR
EMBEDDABLE
INDUCTIVE
10MM RANGE
FULL THREAD
30MM SIZE
NAMUR OUTPUT
8.2 VDC NOMINAL
NO LEDS
2 METER CABLE
Call Now
100% Genuine