BI5-G18-AN6X 60MM
TURCK
SKU: RKD1194831
BI5-G18-AN6X 60MM
SENSOR
EMBEDDABLE
INDUCTIVE
5MM RANGE
FULL THREADING
18MM SIZE
NORMALLY OPEN
NPN (SINKING)
10-30 VDC
1 LED
2 METER CABLE
60MM BARREL
Call Now
100% Genuine