BI5-M18-Y1X-H1141
TURCK
SKU: RKD1194884
BI5-M18-Y1X-H1141
SENSOR
EMBEDDABLE
INDUCTIVE
5MM RANGE
PARTIAL THREAD
18MM SIZE
NAMUR OUTPUT (ATEX APPROVED)
8.2 VDC NOMINAL
1 LED
EUROFAST M12 MALE
STRAIGHT
4 PIN
STANDARD
Call Now
100% Genuine