BTL5-A11-M0230-R-KA05
BALLUFF
SKU: RKD763027
BTL5-A11-M0230-R-KA05
LINEAR POSITION TRANSDUCER
MICROPULSE
0 TO 10V ANALOG OUTPUT
24 VDC SUPPLY
RISING/FALLING SELECTABLE
230 MM STROKE LENGTH
LOW PROFILE HOUSING
5 METER CABLE
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine