C907U222MYVDBA7317
KEMET
SKU: RKD363439
C907U222MYVDBA7317
CAPACITOR
RADIAL DISC
CERAMIC
2200 PF CAPACITANCE
400 VAC RATING
250 VAC
SAFETY CLASS
7 MM DIAMETER
Call Now
100% Genuine