CK-40/18*0050-N001 B1X1
ATOS
SKU: RKD1891532
CK-40/18*0050-N001 B1X1
CYLINDER
CK SERIES
40 MM BORE
18 MM ROD DIAMETER
50 MM STROKE
FRONT FLANGE
NBR / POLYURETHANE
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine