CML720I-R05-240.A/CN-M12
LEUZE
SKU: RKD646616
CML720I-R05-240.A/CN-M12
LIGHT CURTAIN RECEIVER
OPERATING RANGE: 0.1 ... 3.5 M
MEASUREMENT FIELD LENGTH: 240 MM
BEAM SPACING: 5 MM
CYCLE TIME: 1.84 MS
RESPONSE TIME PER BEAM: 30 µ
S
SUPPLY VOLTAGE: 18 ... 30 V
DC
INTERFACE: CANOPEN
CONNECTION: CONNECTOR
M12
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine