DS-SA4-I-20-2.5-100-C1-M
IAI
SKU: RKD2033806
DS-SA4-I-20-2.5-100-C1-M
ROBOT CONTROL SMALL SINGAL AXIS 20W 2.5MM 100MM
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine