EC05-1502DM-S
FABRIMEX
SKU: RKD1734402
EC05-1502DM-S
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
DC/DC CONVERTER
1.5W UIN: 5VDC
UOUT: 15VDC IOUT: +-50MA
DIL-24 SMD 32X25X11.5MM
ROHS COMPLIANT
REPLACEMENT: EC05-1503DM-S
Call Now
100% Genuine