ELXV800ELL470MH15D
UNITED CHEMI CON
SKU: RKD2832181
ELXV800ELL470MH15D
CAPACITOR
RADIAL
ELECTROLYTIC
47 UF
80 VDC
8 MM X 15 MM
Call Now
100% Genuine