FP10R12W1T4B11BOMA1
INFINEON
SKU: RKD321692
FP10R12W1T4B11BOMA1
IGBT MOD
PRESS FIT
1.85 V
1.2 KV
10 A
105 W
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine