G6K-2G-YDC24
OMRON
SKU: RKD2572099
G6K-2G-YDC24
SIGNAL RELAY
DPDT
24VDC
1A
SMD
COIL TYPE:DC
MONOSTABLE
CONTACT CONFIGURATION:DPDT
CONTACT CURRENT MAX:1A
CONTACT VOLTAGE AC NOM:125V
CONTACT
Call Now
100% Genuine