G8P-1A4C-F-DC12
OMRON
SKU: RKD2698094
G8P-1A4C-F-DC12
POWER RELAY
12VDC
30A
SPST-NO
32.26MM X 27.43MM X 20.4MM
THROUGH HOLE
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine