GCX1205-24L
AUTOMATION DIRECT
SKU: RKD1679862
GCX1205-24L
AUTOMATIONDIRECT PUSHBUTTON
IP65
22MM
MOMENTARY
LED ILLUMINATED
(1) N.O. CONTACT(S)
METAL BASE
METAL BEZEL
PLASTIC RING
OPERATOR: CLEAR
FLUSH
30MM
ROUND
PLASTIC
24 VAC/VDC
FULL VOLTAGE.
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine