IR15X18X16.5
NSK
SKU: RKD2502261
IR15X18X16.5
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INNER RING
FOR NEEDLE ROLLER BEARING
15 MM INSIDE DIAMETER
18 MM OUTSIDE DIAMETER
16.5 MM WIDTH
Call Now
100% Genuine