LHL36250
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD1163610
LHL36250
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER
LH SERIES
250A
3 POLE
600 VAC
25KA
250VDC
50KA
LUGS
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine