MGGMB100TN-350
SMC
SKU: RKD1196379
MGGMB100TN-350
GUIDE CYLINDER
MGG
10MM MGG SLIDE BEARING
BORE: 100MM
NPT
STROKE: 350MM
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine