MMK5222K63J01L16.5TR18
KEMET
SKU: RKD363530
MMK5222K63J01L16.5TR18
CAP 0.0022UF 63VDC/40VAC PLYE 10% 7.2 X 2.5 X 6.5MM RDL 5MM ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine