NDB6AZ-63H/20/1PN
NADER
SKU: RKD2530444
NDB6AZ-63H/20/1PN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
MINIATURE CIRCUIT BREAKER
20A
4.5KA
PUSH-PULL
80VDC
230V/240VAC
ELECTRICAL ENDURANCE: 4000 TRIPS
18MM PLUG DEPTH
Call Now
100% Genuine