NSYCRN325150
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD911830
NSYCRN325150
STANDARD ENCLOSURE
NEMA 4
STEEL
WITH HINGE COVER
250MM WIDE X 300MM HIGH X 150MM DEEP
Call Now
100% Genuine