P8511-000-115-0-R-EN
ELGO ELECTRONIC
SKU: RKD1674713
P8511-000-115-0-R-EN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POSITION CONTROLLER
SINGLE AXIS
NO PROGRAMME MEMORY
115 V AC
ENCODER INPUT: A/B 24V/24V 20KHZ PNP
RELAY OUTPUT
INPUT NPN
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine