RC0603FR-072K61L
YAGEO
SKU: RKD3142185
RC0603FR-072K61L
RES 2.61K OHM 1% 1/10W 0603
2.61 KOHMS 1% 0.1W
1/10W CHIP RESISTOR 0603 (1608 METRIC) MOISTURE RESISTANT THICK FILM
Call Now
100% Genuine