REL-MR- 12DC/21-21AU
PHOENIX CONTACT
SKU: RKD759700
REL-MR- 12DC/21-21AU
POWER RELAY
MINIATURE
12VDC
250V
DPDT
2 FORM C
CONTACT CURRENT 8A
360 OHMS
NON-LATCHING
Call Now
100% Genuine