RWM04105100JR15E1
VISHAY
SKU: RKD2949765
RWM04105100JR15E1
THROUGH HOLE WIREWOUND RESISTOR
RWM SERIES
510 OHM
2.6 W
- 5%
120 V
AXIAL LEADED ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine