T110B685K035AT
KEMET
SKU: RKD353495
T110B685K035AT
TANTALUM CAPACITOR
6.8 UF
35 V
2.5 OHM
0.1
AXIAL
PRODUCT RANGE:T110 SERIES
MIL-PRF-39003
TOLERANCE: 10 %
ESR:2.5 OHM
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine