TLAR-A2200F-B2A
ALLEN BRADLEY
SKU: RKD2133628
TLAR-A2200F-B2A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
ELECTRIC CYLINDER
FRAME SIZE = 40
ROD STROKE LENGTH = 200 MM (8.3 IN.)
MECHANICAL DRIVE/SCREW LEAD = 12.7 MM/REV (0.5 IN./REV)
230V AC
MULTI-TURN 17 BIT ABSOLUTE ENCODER
NO BRAKE
Ralakde 2 year warranty
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine