VPR492U7R5N1L
CORNELL DUBILIER
SKU: RKD1508007
VPR492U7R5N1L
CAPACITOR
RADIAL
ELECTROLYTIC
4900 UF
7.5 VDC
25 MM X 40 MM
Call Now
100% Genuine