W33-S4B1Q-20
TE CONNECTIVITY
SKU: RKD2574739
W33-S4B1Q-20
CIRCUIT BREAKER
THERMAL
2P
250V
20A
PRODUCT RANGE:W33 SERIES
VOLTAGE RATING VAC:250VAC
VOLTAGE RATING VDC:50VDC
CURRENT RATING:20A
NO. OF POLES:2 POLE
CIRCUIT BREAKER MOUNTING:PANEL
COLOUR:AMBER
OPERATING VOLTAGE:50V
ROHS COMPLIANT: YES
Call Now
100% Genuine