X-SEL-JI-2-100.60B-2-P
IAI
SKU: RKD2034079
X-SEL-JI-2-100.60B-2-P
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
CONTROLLER
X-SEL SERIES
COMPACT TYPE
2-AXIS
100 W (AXIS 1)
60 W
W/ BRAKE (AXIS 2)
SINGLE PHASE
200 V POWER SUPPLY
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine