2032-8M-30
MEC
SKU: RKD2293115
2032-8M-30
MEC
2032-8M-30
TIMING V-BELT
254 TEETH
2032MM PITCH LENGTH
30MM WIDTH
8MM PITCH
Call Now
100% Genuine