47AT10/40-2
PT INTERNATIONAL
SKU: RKD2704468
47AT10/40-2
TIMING PULLEY
METRIC
AT SERIES
10MM PITCH
20MM PILOT BORE
6MM KEYWAY
ALUMINUM
TYPE 6F
40 TEETH
TWO FLANGES
Call Now
100% Genuine