575D45-12
OPTO 22
SKU: RKD2503852
575D45-12
SOLID STATE RELAY
PANEL MOUNT
600VAC
32VDC
45A
RELAY TERMINALS: SCREW
SWITCHING MODE: DC SWITCH
OPERATING VOLTAGE MIN: 100 VAC
DEPTH: 57.15 MM
Call Now
100% Genuine