7MBP150RA060
FUJI ELECTRIC
SKU: RKD1795624
7MBP150RA060
TRANSISTOR MODULE
150 A
600 V
0-450 VDC
SCREW TERMINALS
595 W
-25 TO +100 DEGREE C
Call Now
100% Genuine