A2S130-AB03-11
EBM PAPST
SKU: RKD2065416
A2S130-AB03-11
(PRICE/EA) AXIAL FAN
NOMINAL RATED VOLTAGE AC:230V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:130MM
EXTERNAL DEPTH:56.9MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:-
NOISE RATING:-
POWER RATING:-
RATED SPEED:3250RPM
CURRENT RATING:300MA ROHS COMPLIAN
Call Now
100% Genuine